Main image

Svatební koordinace

Main image

Svatební koordinace

Rozlučky

Rozlučka se svobodou by měla být jedinečným zážitkem a nezapomenutelnou událostí, kterou byste si měli pamatovat po celý život. Někdy může být náročné vymyslet zábavný a originální program, a/nebo chcete ušetřit čas při jeho realizaci. V obou případech jsem tu já, abych Vám pomohla. Společně s Vámi vytvořím plán, který bude plný zábavy a nezapomenutelných zážitků pro nevěstu, ženicha i jejich přátele.

Koordinace svatebního dne

Ráda Vám pomohu zrealizovat Váš svatební den bez starostí a s dokonalým průběhem. Společně se sejdeme na 1-2 schůzkách, kde si vyslechnu Vaše představy a přání. Během celého procesu pro Vás budu k dispozici na telefonu a e-mailu, abychom mohli řešit případné dotazy či problémy. Společně projdeme Vámi sestavený harmonogram, abychom zajistili plynulý průběh celého dne, domluvíme detaily s matrikou, uspořádání hostů, nástupy, koordinace fotografa, kameramana a hudby, průběh obřadu, gratulace a zakončení obřadu po kterém následuje obvykle focení. Budu také komunikovat se všemi Vámi smluvenými dodavateli, aby vše proběhlo bez problémů a podle plánu. Dohlédnu na přípravu nevěsty, dekorací, celý průběh obřadu a oslav celého dne. Vaše svatební slavnost bude dokonalá a Vy si ji budete moci užívat naplno, aniž byste se museli trápit s organizací.

Částečná plánování svatby

V plánování svatby může nastat situace, kdy je časově a stresově náročné pokračovat sami a proto se rozhodnete pro pomoc. Já jsem zde, abych Vám pomohla. S radostí převezmu organizaci a případnou reorganizaci svatebních příprav a samotné svatby. Projdeme spolu vše, co jste již zařídili, co si přejete změnit a co necháte na mně. Váš seznam dodavatelů předáte mě a já se postarám o veškerou komunikaci s nimi. Budu Vám průběžně poskytovat doporučení a přání budou vždy plně respektována. S radostí vám pomohu, aby se váš sen o dokonalém svatebním dni stal skutečností.

Plánování svatby all‑inclusive

Svatba je výjimečná událost, ovšem organizace svatby může být náročnou a stresující záležitostí. Jako svatební koordinátorka vám pomohu s každým krokem na cestě k Vašemu velkému dni. Snažím se pochopit vaše představy a přání a společně s vámi je proměním v realitu. Zajistím, aby vše bylo přesně tak, jak si přejete. Věnuji se každému detailu a dbám na to, aby celá svatba byla pro vás a vaše hosty dokonalým dnem. Od výběru místa a ubytování pro hosty, až po koordinaci dodavatelů a řízení průběhu celého dne, budu s vámi od začátku až do konce a pečlivě zorganizuji každý detail tak, aby Vaše svatba byla nezapomenutelným zážitkem. Můžete se spolehnout na mé zkušenosti a kreativitu, abychom společně vytvořili svatební den Vašich snů.

Naplánování svatební cesty

Nabízím Vám kompletní organizaci svatební cesty tak, aby byla plně přizpůsobena Vašim představám a preferencím. Společně vybereme destinaci, trasu a zajímavá místa k návštěvě. Zajistím pro Vás letenky, ubytování, transfer na letišti, pronájem automobilu, ať už budete chtít prozkoumat města na vlastní pěst, projet se krásnou krajinou na motorce nebo jen relaxovat a užívat si společných chvil u moře. Svatební cesta může být také součástí našich svatebních koordinačních služeb. Pokud se rozhodnete pro plánování svatby, můžu pro Vás zahrnout do balíčku i organizaci svatební cesty. Společně tak zajistím, aby byla Vaše svatba a svatební cesta naprosto dokonalým zážitkem, který Vám zůstane v paměti na celý život.

Otisk prstu
Otisk prstu

* Pro informace o ceně mně neváhejte kontaktovat.